O nas

Kuźnia nowych talentów, dla pasjonatów parakokarstwa!

PRORACE POLAND

To przedsięwzięcie, którego celem jest danie nowym zawodnikom szansy na udział w profesjonalnych treningach. Dzięki PRORACEPOLAND nasi parakolarze mają możliwość wzięcia udziału w zawodach a merytoryczne wsparcie i opiekę medyczną otrzymują od najlepszych trenerów oraz fizjoterapeutów.
PRORACEPOLAND to pierwszy klub Parakolarski w Polsce o tak znamienitej randze profesjonalnosci w obsadzie kadrowej. Nasi trenerzy szkolą przyszłe parakolarskie talenty, dając im szansę na rozwój, a w przyszłości gwarancję miejsca w reprezentacji naszego kraju na arenie międzynarodowe. PARARECEPOLAND skupia zdeterminowanych i zmotywowanych ludzi o wielkich pasjach, ambitnych marzeniach i zdefiniowanych celach. Zapewnia finansowe wsparcie, opiekę trenerską, zarówno w handbike jak i w tandemach .
Misją PARARECEPOLAND jest utworzenie najlepszego , profesjonalnego klubu parakolarskiego wspomagającego przyszłych olimpijczyków w osiąganiu największych życiowych sukcesów.

Galeria

Oferta partnerska

W związku z dynamicznym rozwojem Naszego klubu zwracamy się z ofertą współpracy do firm, instytucji oraz podmiotów gospodarczych.